TAJB106K016SNJ
DigiKey raktári szám
478-TAJB106K016SNJTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-TAJB106K016SNJCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-TAJB106K016SNJDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TAJB106K016SNJ
Leírás
CAP TANT 10UF 10% 16V 1411
Részletes leírás
10 µF öntött Tantál kondenzátorok 16 V 1411 (3528 metrikus), 1210 2,8ohm
EDA / CAD modellek
TAJB106K016SNJ modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
2,8ohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
1411 (3528 metrikus), 1210
Méretek
0,138" H. x 0,110" Sz. (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,083" (2,10mm)
Tűrés
±10%
Gyártói méretjelölés
B
Névleges feszültség
16 V