TAJB106K016RNJ
DigiKey raktári szám
478-1673-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-1673-1-ND - Vágott szalag (CT)
478-1673-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TAJB106K016RNJ
Leírás
CAP TANT 10UF 10% 16V 1411
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF öntött Tantál kondenzátorok 16 V 1411 (3528 metrikus), 1210 2,8ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TAJB106K016RNJ modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
2,8ohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1411 (3528 metrikus), 1210
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,138" H. x 0,110" Sz. (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,083" (2,10mm)
Tűrés
±10%
Gyártói méretjelölés
B
Névleges feszültség
16 V