SV13CC153KAR megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
TDK
Raktáron: 503
Adatlap
Direct
Murata Electronics
Raktáron: 448
Adatlap
Murata Electronics
Raktáron: 3 485
Upgrade
Raktáron: 460
Upgrade
Raktáron: 1 929
0.015 µF ±10% 630V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SV13CC153KAR
DigiKey raktári szám
478-5396-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SV13CC153KAR
Leírás
CAP CER 0.015UF 630V X7R RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
nagyfeszültség
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális
Kapacitás
Méretek
0,300" H. x 0,200" Sz. (7,62mm x 5,08mm)
Tűrés
±10%
Max. magasság (beültetve)
0,360" (9,14mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,200" (5,08mm)