RDER73A153K3K1H03B
DigiKey raktári szám
490-8946-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RDER73A153K3K1H03B
Leírás
CAP CER 0.015UF 1KV X7R RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.015 µF ±10% 1000V (1kV) Kerámia kondenzátor X7R Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RDER73A153K3K1H03B modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,217" H. x 0,157" Sz. (5,50mm x 4,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,295" (7,50mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)