SD1206S040S1R0
DigiKey raktári szám
478-7805-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-7805-1-ND - Vágott szalag (CT)
478-7805-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SD1206S040S1R0
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 1A 1206
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 1A Felületszerelt 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SD1206S040S1R0 modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
200 µA @ 40 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
1206 (3216 metrikus)
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 125°C
Vezetési áram (Io)
1A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
500 mV @ 1 A