QTLP650D4TR/QT15-21SYGD/S530-E2/TR8
DigiKey raktári szám
1080-1419-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1080-1419-1-ND - Vágott szalag (CT)
1080-1419-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
Leírás
LED GREEN DIFFUSED 1206 SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
zöld 570nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,1V 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
QTLP650D4TR/QT15-21SYGD/S530-E2/TR8 modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,1V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Fényszög
140°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Szín
Jellemző hullámhossz
Konfiguráció
standard
Csúcs hullámhossz
565nm
Lencse színe
zöld
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Lencse fényáteresztő képessége
diffúz
Gyártói tokozás
Fényerősség
Méretek
3,20mm H. x 1,60mm Sz.
Lencse formája
Téglalap lapos felső résszel
Max. magasság
1,30mm
Lencse mérete
2,00mm x 1,60mm