RPF1018331M063K
DigiKey raktári szám
478-RPF1018331M063KCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-RPF1018331M063KTB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RPF1018331M063K
Leírás
CAP ALUM POLY 330UF 20% 63V TH
Részletes leírás
330 µF 63 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 22mohm 5000 óra / 105°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (magas frekvencián)
2.6 A @ 100 kHz
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
330 µF
Max. magasság (beültetve)
0,748" (19,00mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
63 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
22mohm