RPF1017271M063K
DigiKey raktári szám
478-RPF1017271M063KCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-RPF1017271M063KTB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RPF1017271M063K
Leírás
CAP ALUM POLY 270UF 20% 63V TH
Részletes leírás
270 µF 63 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 22mohm 5000 óra / 105°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (magas frekvencián)
2.5 A @ 100 kHz
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
270 µF
Max. magasság (beültetve)
0,709" (18,00mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
63 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
22mohm