MG064S14A300DP | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | MG064S14A300DP |
Leírás | VARISTOR 19.5V 30A 0612 |
Gyártói standard átfutási idő | 15 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 19.5 V 30 A Varisztor 4 Áramkör Felületszerelt, MLCV 0612 (1632 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | MG064S14A300DP modellek |
Kategória | Varisztor feszültség (max.) 21.84 V |
Gyártó KYOCERA AVX | Lökőáram 30 A |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Energia 0,1J |
Alkatrész státusza Aktív | Áramkörök száma 4 |
Max. AC feszültség 10 V | Kapacitás / frekvencia 425 pF @ 1 MHz |
Max. DC feszültség 14 V | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C (TA) |
Varisztor feszültség (min.) 17.16 V | Rögzítés módja Felületszerelt, MLCV |
Varisztor feszültség (tip.) 19.5 V | Tokozás 0612 (1632 metrikus) |