B72724A2170S162 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | B72724A2170S162 |
Leírás | VARISTOR 32.5V 30A 0612 |
Gyártói standard átfutási idő | 14 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 32.5 V 30 A Varisztor 4 Áramkör Felületszerelt, MLCV 0612 (1632 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Varisztor feszültség (max.) 40 V |
Gyártó TDK | Lökőáram 30 A |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Energia 0,075J |
Alkatrész státusza Aktív | Áramkörök száma 4 |
Max. AC feszültség 17 V | Kapacitás / frekvencia 75 pF @ 1 MHz |
Max. DC feszültség 22 V | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C (TA) |
Varisztor feszültség (min.) 25 V | Rögzítés módja Felületszerelt, MLCV |
Varisztor feszültség (tip.) 32.5 V | Tokozás 0612 (1632 metrikus) |