MC2016Z100.000C19XSH
DigiKey raktári szám
478-MC2016Z100.000C19XSHTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-MC2016Z100.000C19XSHCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-MC2016Z100.000C19XSHDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MC2016Z100.000C19XSH
Leírás
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,71V ~ 3,63V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
1,71V ~ 3,63V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Max. üzemi áram
14,5mA
Minősítések
AEC-Q200
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Funkció
Készenlét (lekapcsolás)
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)