KC2016Z100.000C15XXK
DigiKey raktári szám
478-KC2016Z100.000C15XXKTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-KC2016Z100.000C15XXKCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-KC2016Z100.000C15XXKDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
KC2016Z100.000C15XXK
Leírás
CLOCK OSCILLATOR,2.0X1.6X0.8MM S
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,71V ~ 3,63V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
KC2016Z100.000C15XXK modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,71V ~ 3,63V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Max. üzemi áram
14,5mA
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)