KC7050K48.0000C10E00
DigiKey raktári szám
478-KC7050K48.0000C10E00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-KC7050K48.0000C10E00CT-ND - Vágott szalag (CT)
478-KC7050K48.0000C10E00DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
KC7050K48.0000C10E00
Leírás
XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
Részletes leírás
48 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,6V ~ 3,63V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
1,6V ~ 3,63V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Max. üzemi áram
6mA
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)