F951D106KBAAQ2 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | F951D106KBAAQ2 |
Leírás | CAP TANT 10UF 10% 20V 1411 |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 µF Védőbevonattal elátott Tantál kondenzátorok 20 V 1411 (3528 metrikus) 800mohm |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | F951D106KBAAQ2 modellek |
Kategória | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 800mohm |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Sorozat | Rögzítés módja Felületszerelt |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 1411 (3528 metrikus) |
Alkatrész státusza Elavult | Méretek 0,138" H. x 0,110" Sz. (3,50mm x 2,80mm) |
Kapacitás | Max. magasság (beültetve) 0,079" (2,00mm) |
Tűrés ±10% | Gyártói méretjelölés B |
Névleges feszültség 20 V | Tulajdonságok univerzális |