F951E106KBAAQ2
DigiKey raktári szám
478-8495-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-8495-1-ND - Vágott szalag (CT)
478-8495-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
F951E106KBAAQ2
Leírás
CAP TANT 10UF 10% 25V 1411
Gyártói standard átfutási idő
37 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF Védőbevonattal elátott Tantál kondenzátorok 25 V 1411 (3528 metrikus) 900mohm
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
900mohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1411 (3528 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,138" H. x 0,110" Sz. (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)
Tűrés
±10%
Gyártói méretjelölés
B
Névleges feszültség
25 V