F951D106KBAAQ2
DigiKey raktári szám
478-8480-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-8480-1-ND - Vágott szalag (CT)
478-8480-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
F951D106KBAAQ2
Leírás
CAP TANT 10UF 10% 20V 1411
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF Védőbevonattal elátott Tantál kondenzátorok 20 V 1411 (3528 metrikus) 800mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
F951D106KBAAQ2 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
800mohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1411 (3528 metrikus)
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,138" H. x 0,110" Sz. (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)
Tűrés
±10%
Gyártói méretjelölés
B
Névleges feszültség
20 V