CX2016SA32000D0WRQG1
DigiKey raktári szám
478-CX2016SA32000D0WRQG1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-CX2016SA32000D0WRQG1CT-ND - Vágott szalag (CT)
478-CX2016SA32000D0WRQG1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CX2016SA32000D0WRQG1
Leírás
2.0MM X 1.6MM CRYSTAL, 32MHZ, 8P
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32 MHz ±30ppm kristály 8pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CX2016SA32000D0WRQG1 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
32 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)
Terhelő kapacitás
8pF