CX2016DB32000D0FLJCC
DigiKey raktári szám
478-CX2016DB32000D0FLJCCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-CX2016DB32000D0FLJCCCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-CX2016DB32000D0FLJCCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CX2016DB32000D0FLJCC
Leírás
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32 MHz ±10ppm kristály 8pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CX2016DB32000D0FLJCC modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
32 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvenciastabilitás
±15ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,018" (0,45mm)