APZ1012471M035R megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KYOCERA AVX
Raktáron: 5 443
Adatlap
470 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 30mohm 2000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
APZ1012471M035R
DigiKey raktári szám
478-APZ1012471M035RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
APZ1012471M035R
Leírás
CAP ALUM POLY 470UF 20% 35V SMD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Gyártó
KYOCERA AVX
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Búgóáram (alacsony frekvencián)
150 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
3 A @ 100 kHz
Típus
Polimer
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
470 µF
Max. magasság (beültetve)
0,512" (13,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30mohm