APD1012471M035R
DigiKey raktári szám
478-APD1012471M035RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-APD1012471M035RCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-APD1012471M035RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APD1012471M035R
Leírás
CAP ALUM POLY 470UF 20% 35V SMD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 27mohm 2000 óra / 105°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Gyártó
KYOCERA AVX
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
155 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
3.1 A @ 100 kHz
Típus
Polimer
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
470 µF
Max. magasság (beültetve)
0,512" (13,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
27mohm