APD0811221M035R
DigiKey raktári szám
478-APD0811221M035RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-APD0811221M035RCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-APD0811221M035RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APD0811221M035R
Leírás
CAP ALUM POLY 220UF 20% 35V SMD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 27mohm 2000 óra / 105°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Gyártó
KYOCERA AVX
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
125 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
2.5 A @ 100 kHz
Típus
Polimer
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
220 µF
Max. magasság (beültetve)
0,472" (12,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
27mohm