AHC0811221M025R
DigiKey raktári szám
478-AHC0811221M025RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-AHC0811221M025RCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-AHC0811221M025RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AHC0811221M025R
Leírás
CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 2000 óra / 125°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C
Gyártó
KYOCERA AVX
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
0,433" (11,00mm)
Típus
Hibrid
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Kapacitás
220 µF
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±20%
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Névleges feszültség
25 V