02013J0R5PBSTR
DigiKey raktári szám
478-4369-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-4369-1-ND - Vágott szalag (CT)
478-4369-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
02013J0R5PBSTR
Leírás
CAP THIN FILM 0.5PF 25V 0201
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.5 pF Vékonyréteg-kondenzátor 25 V 0201 (0603 metrikus)
EDA / CAD modellek
02013J0R5PBSTR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Névleges feszültség
25 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
RF, nagy Q, alacsony veszteségű
Kapacitás
0.5 pF
Méretek
0,024" H. x 0,013" Sz. (0,60mm x 0,33mm)
Tűrés
±0,02pF
Max. magasság (beültetve)
0,011" (0,28mm)