0805J1000681GAT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
680 pF ±2% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0805J1000681GAT
DigiKey raktári szám
0805J1000681GAT-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0805J1000681GAT
Leírás
CAP CER 680PF 100V C0G/NP0 0805
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
0805J1000681GAT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Tűrés
±2%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,051" (1,30mm)