C0805C681GCGACAUTO
DigiKey raktári szám
399-16660-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-16660-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-16660-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0805C681GCGACAUTO
Leírás
CAP CER 0805 680PF 500V C0G 2%
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 pF ±2% 500V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C0805C681GCGACAUTO modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL, nagyfeszültség
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tűrés
±2%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,055" (1,40mm)