0603Y1000272JET megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
2700 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0603Y1000272JET
DigiKey raktári szám
0603Y1000272JET-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0603Y1000272JET
Leírás
CAP CER 2700PF 100V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
0603Y1000272JET modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Soft Termination
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Tűrés
±5%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,031" (0,80mm)