0603Y2000272JET
DigiKey raktári szám
0603Y2000272JET-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0603Y2000272JET
Leírás
CAP CER 2700PF 200V X7R 0603
Részletes leírás
2700 pF ±5% 200V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
0603Y2000272JET modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±5%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,031" (0,80mm)