0603J2500272JDT
DigiKey raktári szám
0603J2500272JDT-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0603J2500272JDT
Leírás
CAP CER 2700PF 250V X7R 0603
Részletes leírás
2700 pF ±5% 250V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
0603J2500272JDT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
magas hőmérséklet
Tűrés
±5%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,031" (0,80mm)