0603J2000272JDT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
2700 pF ±5% 200V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0603J2000272JDT
DigiKey raktári szám
0603J2000272JDT-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0603J2000272JDT
Leírás
CAP CER 2700PF 200V X7R 0603
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
0603J2000272JDT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
magas hőmérséklet
Tűrés
±5%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,031" (0,80mm)