APTD1608LZGCK
DigiKey raktári szám
754-1949-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-1949-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-1949-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APTD1608LZGCK
Leírás
LED GREEN CLEAR 2SMD
Részletes leírás
zöld 525nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,65V 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
APTD1608LZGCK modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,65V
Gyrt.
Üzemi áram
2mA
Sorozat
Fényszög
60°
Csúcs hullámhossz
515nm
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Fényerősség
Max. magasság
1,10mm
Lencse formája
Kerek kupolás felső résszel
Alap típusszám
Lencse mérete
0,70mm átmérő