APTD1608LVBC/D
DigiKey raktári szám
754-1948-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-1948-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-1948-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APTD1608LVBC/D
Leírás
LED BLUE CLEAR 2SMD
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kék 470nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,65V 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
APTD1608LVBC/D modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,65V
Gyrt.
Üzemi áram
2mA
Sorozat
Fényszög
40°
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Jellemző hullámhossz
Szín
Csúcs hullámhossz
465nm
Konfiguráció
standard
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Lencse színe
Színtelen
Gyártói tokozás
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Fényerősség
Max. magasság
1,10mm
Lencse formája
Kerek kupolás felső résszel
Alap típusszám
Lencse mérete
0,70mm átmérő