APT1608MGC
DigiKey raktári szám
754-1118-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-1118-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-1118-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APT1608MGC
Leírás
LED GREEN CLEAR CHIP SMD
Részletes leírás
zöld 570nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,1V 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
APT1608MGC modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,1V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Csúcs hullámhossz
574nm
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Max. magasság
0,75mm
Lencse mérete
1,20mm x 0,80mm