APHHS1005ZGC
DigiKey raktári szám
754-1503-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-1503-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-1503-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APHHS1005ZGC
Leírás
LED GREEN CLEAR CHIP SMD
Részletes leírás
zöld 525nm LED jelzőlámpa - diszkrét 3,3V 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
APHHS1005ZGC modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
3,3V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Csúcs hullámhossz
515nm
Méretek
1,00mm H. x 0,50mm Sz.
Max. magasság
0,50mm
Lencse mérete
0,80mm x 0,50mm