APHHS1005SECK
DigiKey raktári szám
754-1103-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-1103-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-1103-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APHHS1005SECK
Leírás
LED ORANGE CLEAR CHIP SMD
Részletes leírás
narancssárga 601nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,1V 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
APHHS1005SECK modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,1V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Csúcs hullámhossz
610nm
Méretek
1,00mm H. x 0,50mm Sz.
Max. magasság
0,60mm
Lencse mérete
0,80mm x 0,50mm