APG1608ZGCK
DigiKey raktári szám
754-2113-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-2113-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-2113-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APG1608ZGCK
Leírás
LED GREEN CLEAR 0603 SMD
Részletes leírás
zöld 525nm LED jelzőlámpa - diszkrét 3,3V 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
APG1608ZGCK modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
3,3V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Fényszög
130°
Konfiguráció
Független
Csúcs hullámhossz
515nm
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Max. magasság
0,28mm
Lencse mérete
1,20mm x 0,80mm