T545X337M016ATE025
DigiKey raktári szám
399-8857-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-8857-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-8857-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T545X337M016ATE025
Leírás
CAP TANT POLY 330UF 16V 2917
Gyártói standard átfutási idő
39 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 16 V 2917 (7343 metrikus) 25mohm / 100kHz
EDA / CAD modellek
T545X337M016ATE025 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
25mohm / 100kHz
Gyártó
KEMET
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
330 µF
Max. magasság (beültetve)
0,169" (4,30mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
X
Névleges feszültség
16 V