T543X158M003AHW008D100 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
1500 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 3 V 2917 (7343 metrikus) 8mohm / 100kHz
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
T543X158M003AHW008D100
DigiKey raktári szám
399-13368-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
T543X158M003AHW008D100
Leírás
CAP TANT POLY 1500UF 3V 2917
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
T543X158M003AHW008D100 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyártó
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
1500 µF
Max. magasság (beültetve)
0,169" (4,30mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
3 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
8mohm / 100kHz