T543X158M003AHW008
DigiKey raktári szám
399-T543X158M003AHW008TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
T543X158M003AHW008
Leírás
CAP TANT POLY 1500UF 3V 2917
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1500 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 3 V 2917 (7343 metrikus) 8mohm / 100kHz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
T543X158M003AHW008 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyártó
KEMET
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
1500 µF
Max. magasság (beültetve)
0,169" (4,30mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
X
Névleges feszültség
3 V
Minősítések
COTS
Típus
öntött
Tulajdonságok
Nagy megbízhatóság
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
8mohm / 100kHz