T491C225K035AH
DigiKey raktári szám
399-9451-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-9451-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-9451-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T491C225K035AH
Leírás
CAP TANT 2.2UF 10% 35V 2312
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µF öntött Tantál kondenzátorok 35 V 2312 (6032 metrikus) 3,5ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
T491C225K035AH modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
2312 (6032 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,236" H. x 0,126" Sz. (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,110" (2,80mm)
Tűrés
±10%
Gyártói méretjelölés
C
Névleges feszültség
35 V
Tulajdonságok
univerzális
Típus
öntött
Alap típusszám
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
3,5ohm