T496C225K035ATE3K5 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | T496C225K035ATE3K5 |
Leírás | CAP TANT 2.2UF 10% 35V 2312 |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 2.2 µF öntött Tantál kondenzátorok 35 V 2312 (6032 metrikus) 3,5ohm |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | T496C225K035ATE3K5 modellek |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Gyrt. | Élettartam / hőmérséklet 2000 óra / 85°C |
Sorozat | Rögzítés módja Felületszerelt |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 2312 (6032 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Méretek 0,236" H. x 0,126" Sz. (6,00mm x 3,20mm) |
Kapacitás | Max. magasság (beültetve) 0,110" (2,80mm) |
Tűrés ±10% | Gyártói méretjelölés C |
Névleges feszültség 35 V | Tulajdonságok meghibásodásbiztos, beépített biztosítékkal |
Típus öntött | Alap típusszám |
Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 3,5ohm |