MPX1D0630L3R3 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Eaton - Electronics Division
Raktáron: 0
Adatlap
3.3 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 6.8 A 30,3mohm max. Nem standard
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Introducing METCOM Power Inductors!
METCOM MPX Series Digital Data Sheet
MPX1D0630L3R3
DigiKey raktári szám
399-20684-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPX1D0630L3R3
Leírás
FIXED IND 3.3UH 6.8A 30.3 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
MPX1D0630L3R3 modellek
Kategória
Telítési áram
7A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
30,3mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
Nem standard
Induktivitás
Méretek
0,276" H. x 0,256" Sz. (7,00mm x 6,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)