HCM1A0703V2-3R3-R elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Eaton - Electronics Division
Raktáron: 1 900
Adatlap
3.3 µH árnyékolt Induktor 5 A 28,5mohm max. Nem standard
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
HCM1A0703V2-3R3-R
DigiKey raktári szám
283-HCM1A0703V2-3R3-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HCM1A0703V2-3R3-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A0703V2-3R3-R
Leírás
FIXED IND 3.3UH 5A 28.5 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Egyenáramú ellenállás (DCR)
28,5mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
25MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Mag anyaga
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,276" H. x 0,260" Sz. (7,00mm x 6,60mm)
Telítési áram
7,5A
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)