CK06BX473K nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
KYOCERA AVX
Raktáron: 925
KYOCERA AVX
0.047 µF ±10% 100V Kerámia kondenzátor BX Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CK06BX473K
DigiKey raktári szám
1001-2037-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CK06BX473K
Leírás
CAP CER 0.047UF 100V 10% RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CK06BX473K modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Tasak
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,290" H. x 0,090" Sz. (7,37mm x 2,29mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,300" (7,62mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,200" (5,08mm)