CKR06BX473KS megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
Ehhez nincs kép: CKR06BX473KS
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CKR06BX473KS
DigiKey raktári szám
478-CKR06BX473KS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CKR06BX473KS
Részletes leírás
0.047 µF ±10% 100V Kerámia kondenzátor BX Radiális
EDA / CAD modellek
CKR06BX473KS modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Meghibásodási arány
S (0,001%)
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,290" H. x 0,090" Sz. (7,37mm x 2,29mm)
Tűrés
±10%
Max. magasság (beültetve)
0,300" (7,62mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,200" (5,08mm)