C981U103MZVDBA7317 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
KEMET
Raktáron: 12 422
Adatlap
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
10000 pF ±20% 440VAC Kerámia kondenzátor Y5V (F) Radiális, tárcsa
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C900 C21U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C981U103MZVDBA7317
DigiKey raktári szám
399-9538-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-9538-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C981U103MZVDBA7317
Leírás
CAP CER 10000PF 440VAC Y5V RAD
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C981U103MZVDBA7317 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
X1, Y2
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Elavult
Tokozás
Radiális, tárcsa
Kapacitás
Méretek
0,591" átmérő (15,00mm)
Tűrés
±20%
Kivezetések közötti távolság
0,394" (10,00mm)