C791U103MZVDBA7317
DigiKey raktári szám
399-C791U103MZVDBA7317CT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C791U103MZVDBA7317TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C791U103MZVDBA7317
Leírás
CAP CER 10NF X1/Y2 440V/300V
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10000 pF ±20% 440VAC Kerámia kondenzátor Y5V (F) Radiális, tárcsa
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C791U103MZVDBA7317 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
X1, Y2
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális, tárcsa
Kapacitás
Méretek
0,630" átmérő (16,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,787" (20,00mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,394" (10,00mm)