C420C222J1G5TA7200
DigiKey raktári szám
399-4495-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-4495-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C420C222J1G5TA7200
Leírás
CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 AXL
Gyártói standard átfutási idő
33 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2200 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 axiális
EDA / CAD modellek
C420C222J1G5TA7200 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Méretek
0,100" átmérő x 0,260" H. (2,54mm x 6,60mm)
Tűrés
±5%