SA301A222JAR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SA301A222JAR |
Leírás | CAP CER 2200PF 100V NP0 AXIAL |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 2200 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 axiális |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | SA301A222JAR modellek |
Kategória | Hőmérsékleti koefficiens |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Sorozat | Felhasználás |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) | Rögzítés módja |
Alkatrész státusza Elavult | Tokozás axiális |
Kapacitás | Méretek 0,150" átmérő x 0,290" H. (3,81mm x 7,37mm) |
Tűrés ±5% | Kivezetés formája Egyenes |