C320C333M1U5TA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
Similar
Raktáron: 113
0.033 µF ±20% 100V Kerámia kondenzátor Z5U Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C320C333M1U5TA
DigiKey raktári szám
399-4297-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C320C333M1U5TA
Leírás
CAP CER 0.033UF 100V Z5U RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C320C333M1U5TA modellek
Üzemi hőmérséklet
10°C ~ 85°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,200" H. x 0,125" Sz. (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,290" (7,36mm)
Tűrés
±20%
Kivezetések közötti távolság
0,100" (2,54mm)