C320C333K1G5TA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
0.033 µF ±10% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C320C333K1G5TA
DigiKey raktári szám
C320C333K1G5TA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C320C333K1G5TA
Leírás
CAP CER RAD 33NF 100V C0G 10%
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C320C333K1G5TA modellek
Kategória
Tulajdonságok
alacsony ESL
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,200" H. x 0,125" Sz. (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,290" (7,36mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,100" (2,54mm)
Névleges feszültség
Kivezetés formája
Egyenes
Hőmérsékleti koefficiens
Alap típusszám
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C